فلزیاب Blackdog Hybrid Scan

فلزیاب Blackdog Hybrid Scan

Blackdog HYBRIDSCAN یک فلزیاب حرفه ای است، که دو فناوری را ترکیب می کند. پالس های القایی و VLF استفاده می شود. برای جستجوی فلزات در اعماق زیاد استفاده می‌شود و می‌تواند با انواع سیم‌پیچ‌ها کار کند: ۱۳×۱۳ اینچ MONOLOOP، ۱۳×۱۳ اینچ DD، ۱۵×۱۵ اینچ MONOLOOP، ۱۵×۱۵ اینچ DD، ۱x1m، ۱٫۵×۱٫۵m. 2*2 متر آشکارساز با بالاترین کیفیت و قطعات نظامی ساخته شده است.

ویژگی اصلی که در این آشکارساز به چشم می خورد این است که دارای ردیابی خودکار زمین (AUTO-TRACK) و تنظیم حساسیت خودکار است که خود را با شرایط زمین تطبیق می دهد. اگرچه آشکارساز دارای یک کنترل دستی (GROUND) است، اما سیستم (AUTO-TRACK) بدون توجه به موقعیت عددی آن همیشه به طور خودکار بر روی این کنترل عمل می کند و یک تنظیم خودکار انجام می دهد.

 

فلزیاب Blackdog Hybrid Scan 09100061387
فلزیاب Blackdog Hybrid Scan
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

کنترل های فلزیاب Blackdog Hybrid Scan

تأخیر: به از بین بردن اجسام فلزی کوچک واقع در عمق کم و همچنین لغو کانی سازی زمین کمک می کند. هر چه مقدار کمتر باشد، عمق بیشتری به دست می آید. با افزایش مقدار، اشیاء ناخواسته مانند تکه‌های فویل آلومینیوم، تکه‌های سرب یا سایر فلزات را می‌توان رد کرد، اما ممکن است عمق آشکارساز تحت تأثیر قرار گیرد.

TX-BOOST: این کنترل عرض پالس انتقال را تنظیم می کند. اگر روی مقدار زیاد تنظیم شود، عمق بیشتر است، اما مصرف جریان افزایش می یابد. برای جستجو در مناطق با کانی سازی زیاد، توصیه می شود برای جلوگیری از سیگنال های غلط، مقدار را کاهش دهید.

FREQ: به معنای کنترل فرکانس است که می تواند بین مقادیر ۹۵ هرتز تا ۱۲۵ هرتز باشد. اگر جستجو در نزدیکی خطوط برق یا سایر منابع تداخل انجام شود، این کنترل به حذف تداخل الکتریکی کمک می کند.

VOLUME: کنترل صدا دستگاه برای تنظیم شدت صدای منتشر شده از بلندگو استفاده می شود. این کنترل به هیچ وجه بر عمق دستگاه تاثیر نمی گذارد.

GROUND: با این تنظیم اثرات کانی سازی زمین را از بین می بریم و به راحتی می توانی از دستگاه استفاده کنید.

RESET: این دکمه برای تنظیم مجدد آشکارساز در صورت عدم تطابق استفاده می شود. توصیه می شود پس از تغییر هر پارامتر آشکارساز، آن را برای ۲-۳ ثانیه فشار دهید.

MENÚ: این کنترل فقط برای حالت VLF مانند صفحه نمایش LCD معتبر است.

POWER: این کلید دارای سه موقعیت است. در حالت عقب، PI ، آشکارساز روشن است، در موقعیت وسط دستگاه کاملا خاموش و در موقعیت جلو VLF است.

 

فلزیاب Blackdog Hybrid Scan 09100061387
فلزیاب Blackdog Hybrid Scan
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

طرز کارکرد فلزیاب بلکداگ هایبرید اسکن

سیم پیچ را از طریق کانکتور به آشکارساز وصل کنید. ردیاب را به گردن خود آویزان کنید و داخل جعبه بایستید. پتانسیومترها را در موقعیت های زیر قرار دهید

DELAY در موقعیت “۰”

GROUND  در موقعیت “۱۰”

FREQ در موقعیت “۳”

GAIN در موقعیت “۱۰”

VOLUME در موقعیت “۵”

جعبه را روی یک زمین تمیز و بدون اجسام فلزی قرار دهید. آشکارساز را با کلید POWER روشن کنید . سوئیچ را در وضعیت عقب قرار دهید. آشکارساز صدایی تولید می کند، سپس دکمه RESET را به مدت ۳ ثانیه فشار داده و نگه دارید و آشکارساز باید خاموش شود. اگر آشکارساز همچنان صدایی منتشر می کند، دکمه RESET را دوباره فشار دهید تا زمانی که آشکارساز خاموش بماند. با این تنظیمات، آشکارساز برای جستجو آماده خواهد بود.

 

عملکرد دستگاه فلزیاب بلکداگ هایبرید اسکن در گنج یابی

تسمه های قاب را با دو دست بگیرید و به آرامی شروع به راه رفتن کنید. اگر آشکارساز از روی یک جسم فلزی عبور کند، بوق می‌زند و نوار DEPTH بسته به عمق و اندازه جسم شناسایی شده به تدریج روشن می‌شود. این آشکارساز توانایی تشخیص اجسام فلزی کوچک واقع در سطح را دارد.

اگر صدای سیگنال در یک ناحیه کوچک به سرعت بالا و پایین شود، به این معنی است که جسم کوچک است و عمق آن تا ۵۰ سانتی متر است.

هنگامی که صدای سیگنال در یک منطقه با اندازه متوسط ​​افزایش می یابد و پس از آن دوباره به آرامی کاهش می یابد، به این معنی است که یک شی با اندازه متوسط ​​در عمق تا ۳ متر پیدا می شود، همانطور که در شکل ۳ نشان داده شده است.

هنگامی که صدای سیگنال در یک منطقه بزرگ افزایش می یابد، و پس از آن دوباره به آرامی کاهش می یابد، به این معنی است که یک شی با اندازه متوسط ​​در عمق تا ۸ متر پیدا می شود، همانطور که در شکل ۴ نشان داده شده است.

 

فلزیاب Blackdog Hybrid Scan 09100061387
فلزیاب Blackdog Hybrid Scan
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

برای نگه داری دستگاه زوش های زیر را در نظر بگیرید

این آشکارساز به یک باتری بسیار قدرتمند LI-ION 3400 میلی آمپری مجهز شده است که بسته به موقعیت عددی دکمه TX-BOOST بین ۱۵ تا ۳۰ ساعت جستجو خودکار دارد . هنگامی که LED سطح باتری روشن شد، باید آشکارساز را شارژ کنید. زمان تقریبی شارژ ۳-۴ ساعت است، تا زمانی که چراغ شارژر سبز شود. شارژر ارائه شده اتوماتیک و محافظت شده است.

هرگز سعی نکنید باتری ها را با هیچ نوع شارژر دیگری غیر از شارژر عرضه شده توسط سازنده شارژ کنید، زیرا ردیاب گارانتی خود را از دست می دهد. یک پارچه نخی مرطوب برای تمیز کردن آشکارساز توصیه می شود. استفاده از محصولات شیمیایی که ممکن است به زیبایی دستگاه و لوازم جانبی آن آسیب برساند توصیه نمی شود.

هرگز از آشکارساز در داخل خانه ای که اشیاء فلزی وجود دارد استفاده نکنید. ردیاب داخل آن را کنترل نکنید. خطر برق گرفتگی ۵۰۰ ولت. در صورت باز نشدن سیم پیچ قاب، آشکارساز را روشن نکنید، زیرا آشکارساز آسیب می بیند. سیم پیچ قاب را زیر آب فرو نبرید، زیرا قابل فرو رفتن نیست.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

فلزیاب 09100061387

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر، ارتقا و فروش دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما