ردیاب Bionic AT 7 Pro

ردیاب Bionic AT 7 Pro

فلزیاب Bionic AT 7 Pro ای تی ۷ پرو به طور چشم‌گیری از سایر دستگاه‌های قدیمی متمایز است. ردیاب Bionic AT 7 Pro با ویژگی‌های منحصر به فرد، قادر به شناسایی طلا، نقره، شکاف‌ها و تمامی انواع فلزات است.

این ردیاب و شعاع زن توانایی اسکن در فواصل طولی ۱۰۰ متر و ۵۰۰ متر را داراست که به طور قابل توجهی بیشتر از دستگاه‌های مشابه می باشد. فناوری پیشرفته این دستگاه شامل فرمول‌ های ترکیبی ویژه در ابزارآلات نگهدارنده است، که به طور خاص برای این دستگاه طراحی شده‌اند.

این فرمول‌ها با دقت بالا به تشخیص اجسام زیرزمینی از قبیل گنجینه‌ های بزرگ، اتاقک‌ های زیرزمینی دفن پادشاهان، اسلحه‌ ها و ورودی‌های تونل کمک می‌کنند. ردیاب bionic at7 قادر به تجزیه و تحلیل محیط اطراف خود با حداقل خطا و با دقت بالا است و اطلاعات دقیقی را ارائه می‌دهد.

ردیاب Bionic AT 7 Pro 09100061387
ردیاب Bionic AT 7 Pro
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

از دیگر امکانات ردیاب bionic at7

همچنین، ردیاب bionic at7 دارای قابلیت تنظیم دقیق تنظیمات فرکانسی است. که از طریق جعبه فرکانسی با صفحه نمایش دیجیتال قابل دستیابی و تنظیم می‌باشد و این صفحه نمایش را می‌توان به صورت ثابت بر روی زمین قرار دارد.

این ردیاب فرکانسی با ویژگی‌های منحصر به فرد، قادر به شناسایی طلا، نقره، شکاف‌ها و تمامی انواع فلزات است. این دستگاه توانایی اسکن در فواصل طولی ۱۰۰ متر و ۵۰۰ متر را داراست، که به طور قابل توجهی بیشتر از دستگاه‌های مشابه می‌باشد.

فناوری پیشرفته این دستگاه شامل فرمول‌های ترکیبی ویژه در ابزارآلات نگهدارنده است که به طور خاص برای این دستگاه طراحی شده‌اند. این فرمول‌ها با دقت بالا به تشخیص اجسام زیرزمینی از قبیل گنجینه‌های بزرگ، اتاقک‌های زیرزمینی دفن پادشاهان، اسلحه‌ها، و ورودی‌های تونل کمک می‌کنند.

 

خرید فلزیاب Bionic AT 7 Pro

این دستگاه ردیاب طلا قادر به تجزیه و تحلیل محیط اطراف خود با حداقل خطا و با دقت بالا است و اطلاعات دقیقی را ارائه می‌دهد. همچنین، فلزیاب Bionic AT 7 Pro دارای قابلیت تنظیم دقیق تنظیمات فرکانسی است، که از طریق جعبه فرکانسی با صفحه نمایش دیجیتال قابل دستیابی و تنظیم می‌باشد، و این صفحه نمایش را می‌توان به صورت ثابت بر روی زمین قرار

این دستگاه با این ویژگی منحصر به فرد قادر به ارائه مدهای جستجوی خودکار بوده است. همچنین امکان تنظیمات با توجه به هر فرکانس مد مورد نظر، در بازه‌ی ۰۱ تا ۹٫۹ را فراهم می‌نماید. این توانمندی از تنظیمات فرکانسی خاص، که در هیچ دستگاه اسکنر عرصه‌ای در جهان وجود ندارد. به کاربر امکانات منحصر به فردی برای تنظیم دقیق فرکانس در جستجوی اهداف متنوع ارائه می‌دهد.

ردیاب Bionic AT 7 Pro 09100061387
ردیاب Bionic AT 7 Pro
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

ویژگی های ردیاب و شعاع زن bionic at7

از دستگاه اسکن عرصه ای تی ۷ پرو در هر شرایط آب و هوایی میتوان استفاده کرد. این ویژگی منحصر به فرد این دستگاه را به یک ابزار چندکاره برای دستیابی به اهداف تبدیل کرده و کارایی بالایی را به ارمغان می‌آورد. به ویژه هنگامی که آنتن‌های چهارگانه نصب شوند.

این دستگاه جزو ردیاب های پرفروش شرکت آسیا مدرن است، که به یک سیستم پیشرفته تبدیل می‌شود که حتی در شرایط آب و هوایی دشوار نیز برای کاوش اولیه میتوان آن را مورد استفاده قرار داد، کاربرد راحت این دستگاه این امکان را برای افرادی که برای اولین بار از اسکنر عرصه استفاده می‌نمایند فراهم میکند.

Bionic AT 7 Pro با ویژگی‌های کاربرپذیری بالا، فرآیند کار با آن را ساده و قابل درک می‌سازد. این دستگاه می‌تواند با کاربری دو نفره، مکان هدف را دقیقاً تعیین کرده است. محل قرارگیری گنج را به سهولت مشخص نماید. دستگاه اسکن ای تی ۷ پرو دارای اجزای نگهدارنده ای L شکل و از ۲۲ قسمت و با ۲ قطعه فرکانس تشکیل شده است.

ردیاب Bionic AT 7 Pro 09100061387
ردیاب Bionic AT 7 Pro
فروش فلزیاب و طلایاب در ارج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

مشخصات دستگاه Bionic AT 7 Pro عبارتند از:

  • این دستگاه دارای نگهدارنده ای L شکل است کاربردی دونفره و یکباره دارد.
  • ای تی ۷ پرو اسکن حرفه ای  در فاصله طولی ۱۰۰ متر و ۵۰۰ متر از خود و محیط اطراف خود دارد.
  • میتوان از این دستگاه در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد.
  • این دستگاه  نگهدارنده ای L شکل است و کاربردی دو کاره و یکباره دارد.
  • با این دستگاه  Bionic AT 7 Pro با محدوده بلند ۱۰۰ تا ۵۰۰ متری  عمل کاوش را انجام میدهد.
  • دستگاه Bionic AT 7 Pro بر خلاف سایر دستگاه های اسکنر موجود در سراسر دنیا می تواند. با تنظیمات کامل خود هر فرکانس مد مورد نظری بین ۰۱ تا ۹٫۹ را اندازه گیری کند.
  • این دستگاه ویژگی کاوش در اتاقک طلا تونل شکاف و حالت جستجو و نقطه یابی دقیق دارد.
  • این فلزیاب دارای صفحه نمایش دیجیتالی با محدوده طولانی ۵۰۰ متر، محاسبات عمق ۴ تا ۱۰ متر و حذف مواد معدنی، کشف طلا و شکاف، را با تنظیمات کامل انجام می دهد.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

فلزیاب 09100061387

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر، ارتقا و فروش دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما